| Rezerwacja biletów promowych - tel.: 57 737 37 78

Bilety promowe

Przewoźnicy promowi posiadają w swojej ofercie kilka rodzajów biletów. Różnią się one pod względem cenowym oraz elastyczności warunków. Zależy Ci na najniższej cenie? A może na swobodnym dokonywaniu zmian w bilecie i zwrocie kosztów przy anulacji rezerwacji? Pomożemy Ci dopasować bilet promowy odpowiedni do Twoich potrzeb.

Economy

Bilety kupione w taryfie Economy są najtańsze. Na wielu trasach dostępne są tylko przy wcześniejszej rezerwacji. Pamiętaj, szybciej rezerwujesz, taniej kupujesz. Taryfa Economy zapewnia korzystną cenę biletu, jednak jest najmniej elastyczna. Koszt anulowania rezerwacji wynosi 100% jej wartości. Na niektórych trasach zmiana w bilecie ekonomicznym wiąże się z dodatkowymi opłatami manipulacyjnymi. Czasami zmiany w takich biletach nie są w ogóle możliwe. Bilet ekonomiczny jest odpowiednią propozycja dla osób pewnych swojej podróży.

Flexi

Taryfa Flexi charakteryzuje się większą elastycznością od taryfy Economy. Bilety są droższe, ale mogą być zmieniane bez pobierania opłaty manipulacyjnej. Na wielu trasach m.in. Gdynia - Karlskrona, Sassnitz - Trelleborg, Rostock - Trelleborg, istnieje możliwość bezkosztowej anulacji biletu w taryfie Flexi nawet do 24 h przed wypłynięciem. Bilet Flexi zapewnia możliwość zmiany bez dodatkowych kosztów osobom, które nie są pewne wyjazdu. Na trasach Dunkierka/Calais - Dover bilet Flexi zapewnia 100% zwrotu kosztów w przypadku anulowania biletu do 48 h przed wypłynięciem.

Premium

Na trasie Gdynia - Karlskrona dostępna jest taryfa Premium - najbardziej elastyczna. Zmiany w rezerwacji można dokonać bez dodatkowych opłat manipulacyjnych. Bezkosztowa anulacja biletu jest możliwa nawet w dniu wyjazdu, do dwóch godzin przed wypłynięciem. Bilet w taryfie Premium zawiera śniadanie dla pasażerów oraz zapewnia priorytetowy zjazd z promu.