| Rezerwacja biletów promowych - tel.: 57 737 37 78

Promy do Danii

Prom Świnoujście - Kopenhaga via Ystad

Od kilku lat połączenie Świnoujście - Kopenhaga odbywa się wyłącznie przez Ystad w Szwecji. Bezpośrednie połączenie promowe między Polską i Kopenhagą nie istnieje od kilku lat. Pasażerowie kupujący bilet promowy ze Świnoujścia do Kopenhagi via Ystad oraz z Kopenhagi do Świnoujścia via Ystad mają zapewniony bezpłatny przejazd przez most Oresund, który łączy Malmo z Kopenhagą. Oferta jest przeznaczona zarówno dla pasażerów pieszych, jak i zmotoryzowanych. Pasażer zmotoryzowany otrzymuje numer na przejazd mostem Oresund. Natomiast dla osób pieszych z Ystad do centrum Kopenhagi oraz z Kopenhagi do Ystad kursuje bezpłatny autobus.

Promy na tej trasie wypływają dwa razy dziennie. Jednostki są wyposażone m.in. w restauracje, bary, kawiarnie, sklepy, fotele lotnicze, kabiny. Rejs ze Świnoujścia do Ystad trwa ok. 8 godzin. Natomiast przejazd z Malmo do Kopenhagi ok. 1 godziny i 15 minut. Przy rezerwacji biletu promowego w obie strony, zapewniasz sobie tańszy przejazd. Jeśli często przeprawiasz się na tej trasie warto wykupić bilet 10-przejazdowy, który pozwoli zaoszczędzić nawet do 30% standardowego biletu.

Rostock - Gedser

Trasa Rostock - Gedser to jedno z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych połączeń do Danii. Dwa promy: M/F Prins Joachim oraz M/F Kronprins Frederik, które obsługują tą trasę, wypływają osiem razy dziennie z obu portów. Rejs trwa tylko 2 godziny. Na pokładach obu jednostek znajdują się restauracje, bary, kawiarnie, sklepy, miejsca zabaw dla dzieci, sale konferencyjne oraz słoneczne tarasy. Promy Scandlines są przystosowane dla osób z niepełnosprawnością.

Gedser znajduje się tylko 150 km od Kopenhagi, dlatego jest to znakomita propozycja dla osób pragnących zwiedzić piękną stolicę Danii. Trasa ze Szczecina do Rostocku wynosi ok. 267 km. Na trasie Rostock - Gedser odbywają się przejazdy pasażerskie, ciężarowe oraz grupowe. Przewoźnik oferuje bilety w trzech taryfach: Economy, Economy Extra oraz Flex. Tylko przy wcześniejszej rezerwacji można wykupić bilety w najniższej cenie (Economy) oraz bilety promocyjne: 1-dniowe (powrót musi nastąpić w dniu wypłynięcia) i 5-dniowe (powrót musi nastąpić do 5 dni od daty wypłynięcia), które zapewniają przejazd w obie strony w niższej cenie.

Puttgarden - Rodby

Trasa Puttgarden - Rodby zapewnia najszybszą i najbardziej elastyczną podróż do Danii. Promy na trasie Puttgarden - Rodby pływają codziennie, co 30 minut z obu portów, dzięki temu dopasujesz rejs do własnych potrzeb. Podróż trwa 45 minut. Na pokładach promów obsługujących tą trasę, znajdują się restauracje, bary, kawiarnie, sklepy, kantory, sale konferencyjne, słoneczne tarasy oraz miejsca zabaw dla dzieci. Przewoźnik oferuje bilety w trzech taryfach: Economy, Economy Extra oraz Flex. Tylko przy wcześniejszej rezerwacji można wykupić bilety w najniższej cenie (Economy) oraz bilety promocyjne: 1-dniowe (powrót musi nastąpić w dniu wypłynięcia) i 5-dniowe (powrót musi nastąpić do 5 dni od daty wypłynięcia), które zapewniają przejazd w obie strony w niższej cenie.

Na trasie Puttgarden - Rodby odbywają się przejazdy pasażerskie, ciężarowe oraz grupowe. Podobnie, jak z Gedser, z Rodby można szybko i wygodnie dostać się do oddalonej o ok. 159 km Kopenhagi.