| Rezerwacja biletów promowych - tel.: 57 737 37 78

Promy do Norwegii

Hirtshals - Kristiansand

Rejs z Hirtshals do Kristiansand to najczęściej wybierana trasa do Norwegii. Połączenie jest obsługiwane przez nowoczesny prom Super Speed, który wypływa dwa razy dziennie z obu portów. Na pokładzie znajdują się: sklep, bar, kawiarnia, pizzeria, pokój zabaw dla dzieci oraz wygodne fotele lotnicze z indywidualnymi, małymi telewizorami. Podróż trwa tylko 3 godziny i 15 minut i z pewnością spędzisz ją w niezapomnianej atmosferze i komfortowych warunkach. Ceny biletów na trasie z Hirtshals do Kristiansand są elastyczne, tzn. ceny wzrastają w zależności od terminu wypłynięcia. Kupując bilet z wyprzedzeniem, masz szansę na podróż w najniższej cenie. Dlatego nie czekaj do ostatniej chwili i nie przepłacaj. Na tej trasie istnieje możliwość transportu pasażerskiego, ciężarowego oraz grupowego.

Z Hirtshals odbywają się także rejsy na Islandię do portu Seydysfjordur. Trasa jest obsługiwana przez przewoźnika Smyril Line. Przepłynięcie trwa ok. 72 godzin. Ceny na tej trasie są zmienne, dlatego warto zrobić rezerwację z dużym wyprzedzeniem. W okresie wakacyjnym sobotnie wypłynięcia odbywają się z 3-dniowym postojem na Wyspach Owczych.

Hirtshals - Stavanger/Bergen

Przewoźnik Fjord Line zabierze Cię do dwóch norweskich miast: Stavanger i Bergen, które jest uważane za bramę do Norweskich Fiordów. Rejsy na obu trasach odbywają się codziennie i trwają ok. 10 godzin (do Stavanger) oraz 16 godzin (do Bergen). Linia jest obsługiwana przez dwie luksusowe jednostki: MS Stavangerfjord i MS Bergensfjord. Oba promy są znakomicie wyposażone i pomimo dużych wymiarów, wnętrza są przytulne i kameralne. Podczas wielogodzinncyh rejsów, pasażer będzie mógł wypocząć w kabinach o różnym standardzie lub na fotelach lotniczych, a także skosztować smacznych dań w restauracjach. Oba promy posiadają sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt.

Fjord Line posiada w swojej ofercie dwa rodzaje biletów promowych: ekonomiczne oraz elastyczne. W przypadku taryfy ekonomicznej Klientowi nie przysługuje zwrot kosztów w przypadku anulacji, dodatkowo płaci się za dokonywanie zmian w bilecie. W taryfie elastycznej nie są pobierane opłaty manipulacyjne za zmianę w bilecie. W przypadku anulacji biletu do 14 dni przed planowanym rozpoczęciem podróży, Klient otrzymuje 100% zwrotu kosztów rezerwacji. Anulacja biletu od 14 dni do 24 godzin przed wypłynięciem podlega potrąceniu 25%. Brak zwrotu kosztów gdy anulacja następuje na mniej niż 24 godziny przed wypłynięciem. Przewoźnik oferuje przewozy pasażerskie, ciężarowe oraz grupowe.

Kiel - Oslo

Trasa Kiel - Oslo to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy zamierzają dostać się do Norwegii bez konieczności jazdy do Hirtshals na północy Danii, skąd odbywają się najkrótsze przeprawy promowe do Norwegii. Jest to także jedno z nielicznych połączeń promowych, dzięki któremu dostaniesz się bezpośrednio do Oslo. Trzeba jednak pamiętać, że rejs z Kiel do Oslo jest bardzo długi; trwa ok. 20 godzin. Linia jest obsługiwana przed dwa luksusowe promy: Color Magic oraz Color Fantasy. Na pokładach znajdują się bary, kawiarnie, eleganckie restauracje, sklepy, kabiny, strefy Spa, siłownie, dyskoteki, zabawy z muzyką na żywo oraz wiele innych atrakcji. Na tej trasie dostępne są bilety economy oraz flexi.

Znajdź najlepszą cenę i zarezerwuj bilet już dzisiaj. Ceny ulegają zmienie, dlatego im szybciej rezerwujesz, tym cena jest niższa. Na linii Kiel - Oslo możliwy jest transport pasażerski, ciężarowy oraz grupowy.