| Rezerwacja biletów promowych - tel.: 57 737 37 78

Promy do Finlandii

Tallin - Helsinki

Trasa Tallin - Helsinki armatora Viking Line, to najczęściej wybierane połączenie promowe do Finlandii. Od momentu, kiedy przewoźnik Finnlines zawiesił kursy Gdynia - Helsinki dla przejazdów osobowych, cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem. Rejs na trasie Tallin - Helsinki trwa 2,5 godziny. Przeprawy odbywają się codziennie, dwa razy dziennie z obu miast poza sezonem, natomiast w sezonie letnim liczba przepraw zostaje zwiększona do czterech dziennie. Połączenie Tallin - Helsinki jest obsługiwane przez szybki i znakomicie wyposażony statek M/S Viking XPRS.

Na pokładach znajdują się: kabiny o różnym standardzie, także dostosowane dla osób z niepełnosprawnością, oraz bary, kawiarnie i restauracje z muzyką na żywo. Dodatkowo są sklepy oraz sale konferencyjne. Wszystko po to, aby uczynić Twoją podróż komfortową i przyjemną. Przewoźnik oferuje przejazdy osobowe, ciężarowe oraz grupowe.

Sztokholm - Helsinki

Rejsy ze Sztokholmu do Helsinek odbywają się codziennie z obu portów. Czas trwania takiej podróży to ok. 17 godzin. Trasa jest obsługiwana przez prom M/S Gabriella, należący do przewoźnika Viking Line. Na pokładzie tego luksusowego statku każdy znajdzie coś dla siebie: restauracje, bary, kawiarnie, sklepy, strefa Spa, sauna. Dla najmłodszych przygotowano pokoje zabaw oraz specjalne programy rozrywkowe prowadzone przez animatorów. Podczas podróży wypoczniecie w wygodnych kabinach z łazienkami o różnym standardzie. Na tej trasie armator oferuje przejazdy osobowe, ciężarowe oraz grupowe.

Trasa Sztokholm - Helsinki jest często wybierana przez osoby, które chcą się dostać do Finlandii z Polski. Pasażerowie płyną najpierw na trasie Gdańsk - Nynashamn i dalej ze Sztokholmu do Helsinek. Jest to dosyć długie połączenie, jednak chętnie wybierane, szczególnie w trakcie wakacji, ponieważ daje możliwość zwiedzenia zarówno Szwecji jak i Finlandii.